مهدی عباسی مهر

نظراتم درباره علم، فناوری اطلاعات، فرهنگ و سیاست
خانه / سیاست / دادگاه ویژه جاعلین + مدرک تقلبی رحیمی
Avatar for

دادگاه ویژه جاعلین + مدرک تقلبی رحیمی

http://www.tahkimnews.us/images/stories/rahimi_ox.jpg

در حالیکه روی دوم سکه کردان یعنی دکتر رحیمی به درد روی اولش مبتلا شده است  دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه ایشان مدرکش جعلی است، طبق روال گذشته  سهل انگاری  را علت عضویت هیات علمی  این شخص در دانشگاه دانسته از سوی دیگر وزیر علوم بعد از ماه ها اعلام نمود که دکتر رحیمی مدرکش غیر واقعی است

در این رابطه ایلنا مصاحبه ای را با حیدرپور تنظیم نموده است :

در این رابطه حیدرپور عضو کمیسیون امنیت ملی ضمن اعلام جعلی بودن مدرک رحیمی اعلام کرده که وزیر علوم نیز نیز جعلی بودن مدرک رحیمی را تائید نموده است.

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با بيان اينکه سوالم درباره بررسي مدرک تحصيلي محمدرضا رحيمي ،معاون پارلماني رياست‌‏جمهوري فردا در كميسيون آموزش و تحقيقات بررسي خواهد شد، گفت: در صورتي كه کميسيون آموزش و تحقيقات به وارد بودن سوال بنده از وزير علوم و تحقيقات در مورد جعلي بودن مدرک دکتراي معاون پارلماني احمدي نژاد راي دهد، سوالم به عنوان يک سوال ملي در نوبت بررسي مجلس قرار مي گيرد.

 

http://www.tahkimnews.us/images/stories/rahimi_ox_big.jpg

 

عوض حيدرپور، نماينده شهررضا در گفت‌‏و‌‏گو با خبرنگار” ايلنا”، در تشريح سوالش از وزير علوم و تحقيقات درباره بررسي مدرک تحصيلي معاون پارلماني احمدي‌‏نژاد ادامه داد: بنده بنا به دلايلي به صحت مدرک دکتراي آقاي رحيمي ايراد و شک داشتم به همين منظور در قالب سوالي از وزير علوم و تحقيقات خواستار بررسي اين امر شده‌ام.

وي افزود: در گفت‌وگويي که بنده با وزيرعلوم داشتم،وي تاکيد کرد که طبق گزارش عبدالله جاسبي رئيس دانشگاه آزادمدرک دکتري حقوقي آقاي رحيمي جعلي است و هيچ پايه و مبناي علمي ندارد.

حيدر پور با تاکيد بر اينکه بنده به مدرک فوق ليسانس وي نيز مشکوک هستم،تصريح کرد: پس از گزارش وزير علوم درباره مدرک معاون پارلماني رئيس‌‏جمهوري و راي کميسيون به وارد بودن سوالم، اين سوال به عنوان يک سوال ملي در دستور کار مجلس قرار گرفت.

وي افزود: استفاده و جعل عناوين علمي براي ارتقاء سمت از سوي برخي افراد، فريب دادن مردم و مسوولان است و مجلس و دولت بايد با اين فريبکاري‌ها برخورد جدي کنند.

حيدرپور گفت: متاسفانه رحيمي با جعل مدرک دکترايش چندين سال عضو هيات علمي دانشگاه آزاد بوده و با اين مدرک در سمت‌هايي چون رئيس ديوان محاسبات و استاندار کردستان حضور يافته است

بعد از انتشار خبر . جعلی بودن مدرک کردان جریان به اصطلاح اصلاح طلب با فراموش نمودن مدارک جعلی بدنه خود  (مدارک جعلی آکسفورد ، سید مرتضی حاجی  و……) تازیانه رسانه خود را بر بدن دولت نهم نواخته و اعلام نمودند که در این دولت همه جعلی هستند.

نکته۱ : لازم به ذکر است که در روزهای اخیر پروژه جعلی بودن مدرک سید محمد خاتمی نیز کلید خورده است

 

نکته۲ : بااین اوصاف آن چیز می تواند این مشکل را حل و فصل نماید به نظر می رسد دادگاه ویژه جاعلین است که آقایون سیاست مدار را احضار نموده و از آنان بازخواست نماید.

در همین زمینه :

تحکیم نیوز :  ماجرای مدارک تقلبی ادامه دار شد

روزنامه اعتماد : ابهام در یک مدرک دکترای دیگر